TheChronic

Forum Gildii TheChronic

Ogłoszenie

Zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem www.thechronic.pl !!!

#1 2010-07-22 16:14:29

Jizzy13

Gość

Podanie Jizzy'ego

1. Imię - Patryk
2. Wiek - 14lat, ale uwierzcie że jestem naprawdę dojrzalszy niż moi rówieśnicy... Można się o tym przekonać np. w rozmowie ze mną
3. Nick- Jizzy
4. Nick z forum- Jizzy
5. Poziom postaci- 25 lv ale to kwestia czasu (2 maxymalnie 4 dni) jak nabiję 30 lv.
6. Klasa postaci - Wojownik Body
7. Skille- Aura na M1, Berek na 6 i Wirek 1
8. Gildie w jakich byłas/es - RastaTrance
9. Inne postacie na ktorych gralas/es (Nick, lvl) - Monolt, BlackRoque/Woj/43lv i Monolit JustHorses/Woj Mental/33lv
10. Znasz pojecie "netykieta"? - Taa... Fajnie napisana ;D
11. Masz jakies zelazne zasady ? - Stawiać poprzeczkę wysoko, Idę po trupach, Gdy ktoś e mną zadrze nie zostawiam na nim suchej nitki, Nie zrażać się gdy inni próbują cię znieść na sam dół
12. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie)? - Nie
13. Wypelnienie ankiety jest rownoznaczne z tym, iz chcesz grac razem z nami, powiedz nam skad ten wybor? (prosimy o dluzsza wypowiedz) - Gildia to doskonała rzecz. Można nawiązać znajomości z różnymi ciekawymi graczami, grać razem co sprawia większą frajdę niż samodzielne expienie. Dowiedziałem się o TheChronic poprzez oficjalne forum metina i spodobało mi się to jak wygląda wasza gildia.
14. Czy znasz jakas osobe, ktora aktualnie jest w gildi, jesli tak kogo? Niestety nie
15. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich dostęp (ventrilo / team speak)? Posiadam obydwa komunikatory. Nie lubie swojego głosu, co jednak nie sprawia mi przeszkód w używaniu ww. komunikatorów.

 

#2 2010-07-24 13:03:28

 NumerRaz

Capo Di Tutti Capi

Skąd: LPU
Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Jizzy'ego

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie.


http://img24.imageshack.us/img24/5267/sygnakm.jpg

Offline

 
Odwiedź także naszą stronę internetową pod adresem www.thechronic.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dualcoma.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl www.bia.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.unionek.pun.pl