TheChronic

Forum Gildii TheChronic

Ogłoszenie

Zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem www.thechronic.pl !!!

#1 2010-07-25 01:03:26

Guśka

Gość

Cotaku - Podanie

1. Imię - Agnieszka
2. Wiek - 18
3. Nick- Cotaku
4. Nick z forum- Cotaku
5. Poziom postaci- 21 lvl, z rana dobiję wymagany.
6. Klasa postaci - szamanka healer
7. Skille- przywołanie błyskawicy m1, zwinność 2, błyskawiczny rzut 1
8. Gildie w jakich byłas/es - gram dopiero od dwóch dni więc nie byłam w żadnej.
9. Inne postacie na ktorych gralas/es (Nick, lvl) - Aoi/75lvl, Lilian/80lvl
10. Znasz pojecie "netykieta"? - si, zasady przyzwoitego zachowania się w internecie
11. Masz jakies zelazne zasady ? - nie oceniać ludzi pochopnie, ponieważ sama nie chciałabym tego doświadczyć.
12. Masz zatargi z innymi graczami/gildiami (tak/nie)? - nie mam :)
13. Wypelnienie ankiety jest rownoznaczne z tym, iz chcesz grac razem
z nami, powiedz nam skad ten wybor? (prosimy o dluzsza wypowiedz) - gdy ma się zgraną ekipę gra staje się przyjemniejsza, lubię dążyć do obranych celów w gronie sympatycznych i zaufanych ludzi - nie ma nic piękniejszego.
14. Czy znasz jakas osobe, ktora aktualnie jest w gildi, jesli tak kogo? jedyne co zdążyłam poznać przez te dwa dni to gromada botów :) przyszłam na ten serwer sama, nie wliczając dwóch starych znajomych z IRC'a.
15. Jaki jest twój stosunek do komunikatorów głosowych i czy masz do nich dostęp
(ventrilo / team speak)? bardzo lubię ową formę komunikacji, bardziej odpowiada mi vento gdyż na ts słychać mnie jakbym była w tunelu, jednakże jeśli komuś to nie przeszkadza to mi tym bardziej :)


Pozdrawiam, Cotaku.

 

#2 2010-07-25 21:06:14

 NumerRaz

Capo Di Tutti Capi

Skąd: LPU
Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Re: Cotaku - Podanie

Gildia powróciła na Monastyr. Także niestety nie możemy Cię przyjąć na s24. Zapraszamy na s1

PS. Jeżeli jesteś zainteresowana przejściem na s1 to mogę się zająć osobiście Twoją postacią. Tzn wyexpić, służyć pomocą.  Jeżeli jesteś zainteresowana pisz na gg 13812480.


http://img24.imageshack.us/img24/5267/sygnakm.jpg

Offline

 
Odwiedź także naszą stronę internetową pod adresem www.thechronic.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.unionek.pun.pl www.wsti.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl